АДВЕНТУР
Write Close
Close
Є питання? Напиши нам!
Ми з радістю розкажемо більше про нас та наші тури!
Telegram
Viber
Messenger
Call Close
Залиш свій контактний телефон і ми подзвонимо тобі
або ти можеш зателефонувати нам
+38 (067) 152 40 74

Давай знайомитись!

Подорожуй яскраво!
Нас звати Богдан і Ярослав! Ми – досвідчені мандрівники, ентузіасти і просто веселі хлопці, які живуть подорожами. Саме тому займаємось цим професійно ось уже 6 років. На даний момент у нас понад 200 турів, близько 40 відвіданих країн і майже 8000 задоволених туристів. Для нас подорожі – не просто робота: це спосіб життя. Саме він і надихнув на створення компанії, де ми хочемо поєднати веселі пригоди, відпочинок, драйв і хороший настрій. Ми прагнемо створити альтернативу нудним та одноманітним турам, працюємо над кожним, враховуючи свій досвід і рекомендації людей, які подорожують із нами.

Founder&Tour Guide
on tour since 2012
Подорожуючи Європою, Богдан уже давно плекав ідею створення компанії нового формату. У ньому гармонійно поєдналися креативність, відповідальність, хороше почуття гумору та увага до деталей. Любить постійно розвиватися, вивчати нове і спілкуватися з людьми. Покаже тобі найкрутіші локації в містах Європи.
Ярослав Гнатюк
Co-founder&Tour Guide
on tour since 2011
У своїх тріпах Ярослав любить розширювати географію міст, досліджувати нові та цікаві місця. Усі свої знання прагне втілити в нашому проекті, хоче, щоб люди побачили Європу такою, якою бачить її він. Прагматичний, цілеспрямований, любить порядок у всьому. Розкаже тобі багато цікавого про міста Європи.
Богдан Гіз